Oferta

Świadczymy udługi dociepleń pianką poliuretanową, ponieważ wiemy jak ważna jest dobra i skuteczna izolacja w budynku. Izolacje natryskowe pianką poliuretanową to nowoczesne rozwiązanie, dzięki ciągłemu i spójnemu natryskowi, pianka tworzy jednolitą masę, eliminując w ten sposób mostki termiczne. Właściwości adhezyjne a także niski wsółczynnik przenikalności ciepła pozwala na stosowanie pianki bezpośrednio na powierzchnię izolowaną. Dlatego też piankę natryskujemy bezpośrednio na deski, beton, płyty osb, karton-gips i wiele innych czystych, powierzchni.
Pianka poliuretanowa to skuteczne i nowoczesne rozwiązanie na poddasza, fundamenty, dachy i stropodachy, jeśli mamy na myśli docieplenia budynków z przeznaczeniem mieszkalnym. Jeżeli chodzi zaś o rolnictwo i przemył, stosowanie pianki przy termoziolacji i hydroizolacji w budynkach inwentarskich, kurnikach, chlewniach, przechowalniach owoców i warzyw, a także w zastosowaniu do dociepleń hal stalowych - blaszanych, magazynów czy dociepleniu term i samochodów.

Ponadto firma oferuje kompleksowe instalacje dla domów mieszkalnych. Oferujemy instalacje elektryczne, odkurzacze centralne, instalacje wod-kan-gaz, centralne ogrzewanie, pompy ciepła, kolektory słoneczne, fotowoltaika, ogrzewanie podłogowe i posadzki anhydrytowe samopoziomujące i wiele innych.